About Us

Apie mus

Mes, Scotch™ prekių ženklo gamintojai, tikime sumanumu ir išradingumu. Esame tam, kad padėtume žmonėms atrasti rankų magiją. Tačiau norint gerai atlikti darbą, reikia tinkamų priemonių. Nuo pirmosios lipnios juostelės sukūrimo 1930 m., Scotch™ prekių ženklas ir 3M pasiūlė daugiau nei 400 lipnios juostos rūšių ir daugybę kitų produktų, nuo purškiamų klijų ir pieštukinių klijų iki lipnios juostos laikiklių. Kiekvienam projektui skirta ideali priemonė. Norėtume padėti ją atrasti.

Prekių ženklo tikslas

Mes tikime išradingumu.

 • Išradingumas yra susijęs su prisitaikymu, kūrimu to, ką turite. Tai ne apie naudojimą mažiau, bet apie naudojimą protingiau. Ir tai reiškia tinkamų priemonių radimą ir jų naudojimą.

 • Išradingumas yra Scotch® prekių ženklo gamintojų vertybė. Mes suprantame, kad problemų sprendimas yra galutinis kūrybinis veiksmas. Šiuo principu vadovaujamės jau daugelį metų išrasdami priemones ir tai mus skatina ateities inovacijoms. 


Pagrindiniai istoriniai pasiekimai

 • Scotch® Expressions lipni juostelė

  Šiandien: Scotch® Expressions lipnios juostos yra daugiau nei 100 spalvų ir raštų. Jos apima lipnų kreidinį popierių ir sausai valomą juostą, ant kurios galite rašyti, nuvalyti ir vėl rašyti kreida ar sausai valomu žymekliu ant bet kokio paviršiaus be purškiklių ir specialaus grunto.

  2013: Scotch® prekių ženklo dizaineriai pirmą kartą per 60 metų taip pat iš naujo sukūrė simbolišką sraigės formos lipnios juostos laikiklį. Naujasis laikiklis yra modernizuotas, sudėtingos formos, kuris atitinka rankas, ir yra patogesnis.

  1997: buvo pristatytas Scotch® Pop-Up lipnios juostos dėklas su sukarpytomis 2 colių juostelėmis, kurį galima nešioti ant riešo ar rankos. Išradimas tampa nepamainomas pagalbininkas pakuojant dovanas, kuriant dirbinius ir mokyklinius projektus.

 • Scotch® Magic™ lipni juostelė

  1961: 3M sukuria Scotch® Magic™ lipnią juostelę. 3M sukuria Scotch® Magic™ lipnią juostelę. Naujoviška matinė lipni juostelė yra beveik nematoma ant šviesaus popieriaus ar vokų. Priešingai nei ant blizgių juostelių, ant matinės galima rašyti rašikliu, pieštuku ar žymekliu. Beveik tuo pat metu Scotch® Cellophane juostelė yra pervadinama į Transparent.

  1941–1945: Antrojo Pasaulinio karo metu visa lipnių juostelių gamyba nukreipiama karo linkme. 3M plėtoja ir gamina daugiau nei 100 lipnių juostelių rūšių, kurios skirtos padėti išspręsti karo gamybos problemas, tokias kaip sandarinimas, dalių atpažinimas, medžiagų tvirtinimas, apsauga ir izoliacija. Tuo metu skaidrių lipnių juostelių šeimą papildė Scotch® dvipusė lipni juostelė, iš abiejų pusių padengta klijais.

 • Scotch® Cellophane juosta

  1939: Scotch® pristato „sraigę“ – simbolišką rankinį lipnios juostelės dėklą. Pirmasis dėklas pagamintas iš štampuoto lakštinio metalo, o po metų atsirado lieto plastiko versija.

  1932: Scotch® pristato pirmąjį patvarų stalviršio lipnios juostelės dėklą. Jis buvo pagamintas iš ketaus ir svėrė beveik 7 kilogramus.

  1930: Richard Drew, jaunas 3M inžinierius, sukūrė Scotch® Cellulose juostą. Vėliau ji buvo pervadinta į Cellophane juostą, tai patraukli, atspari drėgmei plėvelė, kurią naudojo kepyklose ir maisto prekių parduotuvėse pakuočių sandarinimui. Per Didžiąją Depresiją juosta buvo plačiai naudojama buityje, paprastai naudojama namų apyvokos daiktų remontui.


Ar žinote?
1930 m. jaunas bandžos muzikantas įkvėpė 3M inžinierių Richard Drew sukurti pirmąją skaidrią lipnią juostą. Jos tikslas buvo tarnauti kaip drėgmei atsparus sandariklis maisto pakavimui celofanu.

Unikalūs Scotch® lipnios juostos naudojimo būdai

Unikalūs Scotch® lipnios juostos naudojimo būdai

 • 1925 m. Richard Drew išrado izoliacinę juostą, kuri buvo skirta padėti automobilių dažytojams detalizuoti automobilius nepažeidžiant esamų dažų. Netrukus žmonės ją pradėjo naudoti įvairiais būdais. Šis išradingumas nebuvo pažymėtas, tačiau atrodo, kad Scotch® lipnių juostų panaudojimas yra beveik neribotas. Tai tik keletas iš mūsų mėgstamiausių kūrybinių juostelės panaudojimo būdų.

 • Scotch® skaidri lipni juostelė: tarnavo kaip Goodyear dirižablio antikorozinis skydas; uždengdavo įtrūkimus ant apvaisintų balandžių ir kalakutų kiaušinių, kurie vėliau būdavo išperinti; ir jomis remontuodavo lėktuvų vairus. 1946 m. Taylorcraft lėktuvas buvo išjungtas po to, kai karvės suėdė derva dengtą audinį lėktuvo vairo skyriuje. Lėktuvo savininkas priklijavo likusį audinį ir toliau skraidė.


SEKITE MUS
3M, Scotch®, Magic ir Plaid Design prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.