Bendrieji klausimai

Bendrieji klausimai


Skaidri juosta

 • Kokia juosta geriausiai tinka dovanų pakavimui?
  Bendrosios paskirties dovanų pakavimui tinka Scotch® GiftWrap dovanų pakavimo juosta su unikaliu satininiu paviršiumi, kuri ant vyniojimo popieriaus yra nematoma. Galite pakeisti kaspiną arba patys vienu žingsniu papuoškite dovaną naudodami Scotch® lipnią blizgučių juostelę Expressions Glitter Tape.
 • Skaidri lipni juosta yra blizgiu paviršiumi, o Scotch® Magic™ lipni juosta yra matinė, tačiau nematoma ant popieriaus, ant jos galima rašyti tušinuku arba pieštuku.

Lipni dekoravimo juosta


Pakavimo juosta

 • Kodėl yra skirtingos pakavimo juostos rūšys?
  Mūsų pakavimo juostos yra skirtos konkrečiam tikslui. Pavyzdžiui, Scotch® pakavimo juosta Heavy Duty Shipping Packaging Tape yra labai tvirta ir kelionės metu gali išlaikyti siuntas nepažeistas, Scotch® pakavimo juostos Long Lasting Moving ir Storage Packaging Tape pasižymi unikaliais klijais, kurie yra atsparūs UV spinduliams ir puikiai tinka ilgalaikiam sandėliavimui aukštoje ir žemoje temperatūroje.
 • Scotch® pakavimo juostos yra trumpam atsparios nedideliam kiekiui vandens, tačiau jos nėra skirtos ilgalaikėms oro sąlygoms.
 • Kadangi yra naudojami stiprūs klijai, nuėmus pakavimo juostą gali likti jos likučių. Jums galbūt geriau tiktų izoliacinė juosta.
 • 1: Išimkite seną lipnios juostos šerdį. Ant didelio ritinio uždėkite naują juostos ritinėlį ir iki galo paspauskite. 2: Patraukite juostą pro kreiptuką – šalia rankenos – ir pro antrąjį, mažesnį ritinėlį. Kai kuriuose pakavimo juostos dėkluose yra spyruoklinis skląstis. Jei jūsų dėkle jis yra, tuomet laikykite atverstą atgal ir lengvai įdėkite juostą . 3: Patraukite juostą prie dantyto krašto. 4: Galite klijuoti!
 • Ne. Juostos spalva nieko nereiškia. Įprasta pakavimo juostos spalva yra skaidri, balkšva ir ruda. Uždėjus, jų daugelis yra permatomos, tad gali būti matomi užrašai, pavyzdžiui, pašto ženklai.

Klijai

 • Kiek klijų turėčiau naudoti?
  Tai priklauso nuo

  to, ant kokio paviršiaus naudosite klijus ir koks yra jūsų projektas. Visus klijus (išskyrus super klijus) tepkite plonu, vienodu sluoksniu, kuris visiškai padengtų klijuojamo paviršiaus plotą. Superklijus tepkite taupiai. Geriausia super klijus tepti vadovautis „nykščio“ taisykle: ant klijuojamo paviršiaus užlašinti po lašą kiekviename kvadratiniame colyje.
 • Paviršius turi būti švarus, sausas ir be šiukšlių. Prieš klijuojant, stipresniam sukibimui lygius ir kietus paviršius švelniai pašiurkštinkite švitriniu popieriumi arba plieno vata.
 • Geriausia tiesiog stipriai uždaryti dangtelį.

Žirklės


Laikikliai


SEKITE MUS
3M, Scotch®, Magic ir Plaid Design prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.