Dovanų pakavimas

Dovanų pakavimas

Išmokite puikiai supakuoti dovanas pasirinkę lipnią juostą ir namuose sukurkite savo dovanų pakavimo vietą.

Scotch® skaidri ir dovanų pakavimo juosta

Dovanų pakavimas: skaidrios lipnios juostos ir dovanų pakavimo juostos palyginimas

 • Ne visos lipnios juostos yra vienodos. Dovanų pakavimas – tai projektas, kur juosta, greičiausiai, bus matoma, o estetika yra labai svarbi. Štai kodėl labai svarbu žinoti, su kokiomis priemonėmis dirbate ir kokią įtaką jos turės galutinei išvaizdai. Scotch® Crystal lipni juosta yra patvari, lengvai nukerpama ir tvarkoma. Juostos ritinėlis atrodo skaidrus ir blizgus ir laikysis ant pakavimo popieriaus.

 • Scotch® GiftWrap juosta yra su unikaliu satino paviršiumi, kuris beveik visiškai susilieja su blizgiu pakavimo popieriumi. Scotch® GiftWrap juosta tvirtai laikys ir bus praktiškai neįmanoma jos aptikti ant dėžės dėl nepriekaištingos apdailos. Nykščio taisyklė yra tokia: Scotch® skaidri lipni juosta skirta blizgiam paviršiui, o Scotch® GiftWrap juosta – susiliejimui.

  Sužinokite daugiau apie mūsų skaidrias lipnias juostas.

   


 • Dvipusė lipni juosta

  Eksperto patarimas

  Jei nenorite matyti juostos ant dovanų, tam skirta Scotch® dvipusė lipni juosta. Ant abiejų jos pusių yra klijų, todėl galite užtraukti pakavimo popieriaus kraštus ant juostos, kad ją visiškai uždengtų. Galbūt norėsite naudoti dvipusę juostą, jei naudojate storesnį įvyniojimą, pavyzdžiui, rankų darbo, matinį popierių, pakavimo popierių arba plonesnį popierių, pavyzdžiui, servetėlę, kurią stumiant arba traukiant prieš juostą, sugadinant puikią popieriaus krašto liniją.

Neįprastos formos dovanų pakavimas – 1 ir 2 žingsniai

Neįprastos formos dovanų pakavimas

 • 1 žingsnis

  Pirmiausia daiktą išmatuokite, kad turėtumėte pakankamai popieriaus.

 • 2 žingsnis

  Atsargiai apsukite popierių, kad uždengtų nepatogius kampus ir nesusiglamžytų.

Neįprastos formos dovanų pakavimas – 3 ir 4 žingsniai
 • 3 žingsnis

  Kad popierius nesuplyštų, naudokite kartono juosteles, minkštą plėvelę arba audinį.

 • 4 žingsnis

  Kai būsite pasiruošę klijuoti juostą, nukirpkite popieriaus perteklių.

Kaip sukurti savo dovanų pakavimo vietą

Kaip sukurti savo dovanų pakavimo vietą

 • Šventinių dovanų pakavimą padarykite efektyvesnį arba pasiruoškite pakuoti dovanas visus metus. Kai jau išmokote dovanų pakavimo pagrindų, galite sukurti savo dovanų pakavimo vietą. Pakuoti dovanas visada lengviau, kai viskas, ko jums reikia, yra vienoje vietoje.

 • Jei jau turite savo darbo vietą, ją galite lengvai paversti į dovanų pakavimo vietą, atliekant kelis paprastus pakeitimus, kaip pakavimo popieriaus ritinėliai, keli lipnios juostos dėklai ir papildomų papuošimų (kaspinų, juostų) dėžutės.

Naudojami produktai


Ar žinote?
Lipni dekoravimo juosta gali kūrybiškai pakeisti kaspinus ant dovanos. Ji yra įvairių spalvų ir raštų.

Jus taip pat gali sudominti

 • Išbandykite mūsų skaidrias juosteles, kurios puikiai tinka taisyti įplyšimus, kabinti paveikslus arba tobulai supakuoti dovanas. Jos sukurtos norint išspręst įvairias problemas – raskite juostelę, kuri tobulai tiks jūsų projektui.

SEKITE MUS
3M, Scotch®, Magic ir Plaid Design prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.