Lipnios juostos triukai

Lipnios juostos triukai

Sužinokite pagrindinius lipnių juostų skirtumus ir pasisemkite unikalių lipnios juostos naudojimo idėjų ir būdų, kaip išspręsti kasdienes problemas.

Lipnios juostos triukai

Lipnios juostos pagrindai: kuo jos skiriasi?

Geram darbo atlikimui reikia tinkamų priemonių. Visos mūsų juostos yra skirtos konkrečiam taikymui. Neleiskite blogai parinktai juostai sugadinti jūsų projektą.

 • 1. Skaidrios lipnios juostos yra bendrosios paskirties lipnios juostos, kurios puikiai tinka gaminimui, taisymui ir šviesos montavimui. Jas lengva nukirpti ir nulupti nuo ritinėlio.

 • 2. Lipni dekoravimo juosta puikiai tinka individualizuoti bet kokį projektą. 9 juostų rūšys turi daugiau nei 200 spalvų ir raštų, tad jas galite naudoti visiems projektams.


 • Susitvarkykite su Scotch® Washi lipnia juosta

  Susitvarkykite su Washi lipnia juosta

  Platų spalvų ir raštų pasirinkimą turinti Washi lipni juosta leidžia lengvai atskirti daiktus iš pirmo karto. Galite ją naudoti elektros laidams atskirti, vakarėlyje stiklinėms atskirti, sutvarkyti kalendorių arba konteineriams žymėti. Kito lygio organizavimui jūs netgi galite ant jos rašyti rašikliu arba pieštuku.


 • Pataisykite nutrūkusius batų raištelius su Scotch® Crystal lipnia juosta

  Pataisykite nušiurusius batų raištelius

  Jei norite pakeisti batraiščių metalinį galiuką, plastikinį arba metalinį vamzdelį batraiščių gale, ieškokite Scotch® Crystal lipnios juostos. Tiesiog apvyniokite juostą aplink nušiurusią dalį ir suformuokite cilindrą. Taip pat galite naudoti Washi arba dekoratyvinę lipnią juostą norėdami savo batraiščiams pridėti individualumo ir spalvų.


 • Nuvalykite klaviatūrą su Scotch® Magic™ lipnia juosta

  Nuvalykite klaviatūrą

  Klaviatūrai nuvalyti nereikia suslėgtojo oro srovės, norėdami nuvalyti dulkes ir nešvarumus, tiesiog Scotch® Magic™ lipnią juostą slinkite per klavišų eilutes.


Sutvarkykite gėles su Scotch® lipnia juosta

Sutvarkykite gėles su Scotch® Magic™ lipnia juosta

 • „Įdarbinkite“ savo vazas su Scotch® Magic™ lipnia juosta. Naudodami vienodo ilgio juosteles, skersai vazos viršuje padarykite tolygiai paskirstytą tinklelį (nors nuotraukoje vaza yra kvadrato formos, puikiai tiks ir apvali).

 • Tada į tuščius kvadratėlius tarp juostų įkiškite gėles. Taip jūsų gėlės stovės tiesiai, nebus sugrūstos ir perpildytos užpildu.


Faktai apie lipnios juostos dėklą
 • Faktai apie lipnios juostos dėklą

  Klasikinis stalinis lipnios juostos dėklas yra toks ikoniškas, kad daugelis jo funkcijų lieka nepastebėtų. Scotch® C-38 lipnios juostos dėklas skirtas išlaikyti įvairias lipnios juostos rūšis ir turi neslidų didesnio svorio pagrindą, kad būtų patogus naudoti viena ranka. Dabar galima rinktis iš daugybės spalvų.


Ar žinote?
Scotch® lipni juosta buvo naudojama uždengti mažus įtrūkimus ant balandžių ir kalakutų kiaušinių, laikyti juos saugiai iki išsiritimo.

Naudojami produktai


Jus taip pat gali sudominti

 • Išbandykite mūsų skaidrias juosteles, kurios puikiai tinka taisyti įplyšimus, kabinti paveikslus arba tobulai supakuoti dovanas. Jos sukurtos norint išspręst įvairias problemas – raskite juostelę, kuri tobulai tiks jūsų projektui.


SEKITE MUS
3M, Scotch®, Magic ir Plaid Design prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.